НОВИНИ

Британію "відсторонили" від зустрічі ЄС з кібербезпеки – посол

Під час засідання обговорювали кіберстандарти і захист мереж 5G в контексті потенційних ризиків безпеки від присутності Huawei в Європі.

Посол Великої Британії в Європейському Союзі Тім Барроу поскаржився на те, що британські чиновники були відсторонені від засідання ЄС з кібербезпеки щодо ризиків китайського виробника обладнання Huawei. Про це повідомляє американське видання Politico.

 

Зокрема, Британія має вийти з ЄС 31 жовтня, але до того часу країна залишається повноправним членом з правом бути присутньою на засіданнях, які не включають обговорення Brexit.

 

Так, під час засідання з кібербезпеки обговорювали кіберстандарти і захист мереж 5G в контексті потенційних ризиків безпеки від присутності Huawei в Європі.

 

Водночас Барроу наголосив, що участь Британії в таких зустрічах не загрожує інтересам безпеки ЄС. 

 

Як відомо, Лондон ще не визначився з питанням, чи обмежувати використання обладнання Huawei. Раніше британський парламентський комітет з науки і технологій порадив уряду заборонити обладнання Huawei в так званих основних частинах телекомунікаційних мереж, зберігаючи при цьому решту ринку для китайських виробників телекомунікаційного обладнання.

 

Нагадаємо, 8 квітня в Естонії розпочалися найбільші у світі навчання з кібербезпеки Locked Shields.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.