НОВИНИ

ОБСЄ повідомила про кількість порушень перемир'я на Донбасі у день виборів

Зокрема, місія зафіксувала загалом 75 порушень режиму припинення вогню.

Спеціальна моніторингова місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі в Україні оприлюднила дані про порушення режиму припинення вогню на Донбасі у день дострокових парламентських виборах 21 липня. Про це йдеться на сайті місії.

 

Так, у відповідності з домовленостями, досягнутими 17 липня на Тристоронній зустрічі контактної групи в Мінську, СММ продовжила здійснювати моніторинг ситуації з безпекою.

 

Зокрема, місія зафіксувала загалом 75 порушень режиму припинення вогню (три вибухи, 21 снаряд і 51 постріл з великокаліберного кулемета і стрілецької зброї).

 

Водночас практично всі порушення режиму припинення вогню (74, включаючи два вибухи) зафіксовано в період між 00:01 8:00 в Луганській області, в районах на схід від н.п. Попасна (підконтрольний уряду, 69 км на захід від Луганська) і біля н.п. Золоте (підконтрольний уряду, 60 км на захід від Луганська).

 

Своєю чергою, у період між 8:01-12:00 СММ зафіксувала один вибух у Донецькій області недалеко від н.п. Авдіївка (підконтрольний уряду, 17 км на північ від Донецька).

 

Крім того, у період між 12:01 та 16:00 не було зафіксовано жодного порушення режиму припинення вогню.

 

Нагадаємо, у штабі ООС повідомили, що на Донбасі від початку поточної доби, 21 липня, обстрілів позицій Об'єднаних сил не зафіксовано. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.