НОВИНИ

На 94 окрузі замінили всіх незаконно призначених членів ДВК

Як зазначається, була прийнята постанова з вимогою до ОВК терміново провести засідання і відреагувати на подання.

На одномандатному виборчому окрузі №94 (Васильків, Обухів, Васильківський та Обухівський райони Київської області) на дострокових виборах до Верховної Ради України у неділю, 21 липня, замінили усіх членів ДВК, які були призначені за незаконним поданням. Про це під час брифінгу повідомила секретар ЦВК Наталія Бернацька.

 

Вона зазначила, що була прийнята постанова з вимогою до ОВК терміново провести засідання і відреагувати на подання.

 

"На жаль, у встановлений час це засідання не було проведене. Ми були готові прийняти радикальні заходи. Але о 14:30 все ж таки це засідання відбулось і всі члени комісії змінили позицію і проголосували, вийшли зі стану бездіяльності. Усі заміни вже відбулися на даний момент", - заявила Бернацька.

 

Як повідомлялося, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права в одномандатному виборчому окрузі №94 (Васильків, Обухів, Васильківський та Обухівський райони Київської області) під час голосування на вибори у Верховну Раду у неділю, 21 липня. 

 

Нагадаємо, в Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбувається голосування на дострокових парламентських виборах. Голосування триватиме до 20:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.