НОВИНИ

ЦВК повідомила про завершення голосування на 15 закордонних дільницях

За словами Наталії Бернацької, першим завершилося голосування о 13:00 за Києвом на дільниці в Канберрі (Австралія), де із 1741 виборця проголосувало лише 57.

На 15 зі 102 закордонних виборчих дільниць уже завершилося голосування на дострокових виборах до Верховної Ради України. Про це заявила секретар Центральної виборчої комісії Наталія Бернацька під час брифінгу у неділю, 21 липня.

 

"Станом на 18-ту годину (за Києвом - ред.) процес голосування завершився вже на 15 закордонних виборчих дільницях", - сказала вона.

 

За словами секретаря, першим завершилося голосування о 13:00 за Києвом на дільниці в Канберрі (Австралія), де із 1741 виборця проголосувало лише 57.

 

Також Бернацька поінформувала, що на дільниці в Кореї серед 240 виборців у списках проголосували 66, а в Японії з 528 проголосували 107 виборців.

 

Крім того, вона розповіла, що о 18.30 за київським часом завершиться голосування і закриється дільниця в посольстві України в Ірані, о 19.00 - в Азербайджані, Вірменії, Грузії та ОАЕ.


"Процес голосування у закордонному виборчому окрузі завершиться о шостій годині ранку 22 липня на виборчій дільниці в генеральному консульстві України в Сан-Франциско (США)", - додала секретар ЦВК.

 

Водночас вона нагадала, що загалом було утворено 102 закордонні виборчі дільниці в 72 країнах світу.

 

Як повідомлялося, в Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбувається голосування на дострокових парламентських виборах. Голосування триватиме до 20:00.

 

Зазначимо, що  21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.