НОВИНИ

Порушення на виборах. Поліція відкрила 33 кримінальні провадження

Станом на 17.00 надійшло 1614 повідомлень про порушення, пов'язані з виборчим процесом

Національна поліція відкрила 33 кримінальні провадження щодо порушень в день голосування на дострокових парламентських виборах. 

 

Зокрема, станом на 17.00 надійшло 1614 повідомлень про порушення, пов'язані з виборчим процесом

 

"Станом на 17.00 надійшло 1614 повідомлень про порушення, пов'язані з виборчим процесом, складений 41 протокол про адміністративні правопорушення, відкрито 33 кримінальнні провадження", - зазначили в МВС.

 

Так, 18 проваджень відкриті у зв’язку з фактами незаконного використання виборчого бюлетеня, п'ять - перешкоджанняя здійсненню виборчого права, три - підкупом виборців, чотири - неправдивим повідомленням про загрозу безпеці громадян, ще одне - за фактом теракту, хуліганства і підробки документів.

 

Нагадаємо, станом на 15:00 поліція зареєструвала 1225 заяв та повідомлень, що стосуються виборчого процесу під час виборів у Верховну Раду.

 

Як повідомлялось, системних порушень, які б могли вплинути на результати позачергових виборів народних депутатів, ЦВК наразі не зафіксувала.

 

Нагадаємо, що у день дострокових парламентських виборів 21 липня станом на 13:00 співробітники Національної поліції зареєстрували 838 повідомлень про порушення виборчого законодавства. 

 

Так, в Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах. Голосування триватиме до 20:00.

 

Зазначимо, що  21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.