НОВИНИ

У КВУ заявили про масову незаконну агітацію у "день тиші" та в день виборів

Зафіксовано факти, коли члени виборчої комісії одягнуті у футболки з брендом або кольором певної партії або ж мають на одязі прикріплені значки із зображенням.

Під час передвиборчої кампанії у рамках позачергових виборів до Верховної Ради спостерігалася масова незаконна агітація у "день тиші" (20 липня) та безпосередньо в день виборів.

 

Про це на пресконференції "Національний екзит-пол'2019 – парламентські вибори" сказав голова Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель.

 

"Основні тенденції на дочасних парламентських виборах: масова незаконна агітація у день виборів та різке збільшення агітаційних матеріалів за останню ніч та ранок напередодні дня виборів. Ми спостерігаємо появу нових агітаційних матеріалів, зокрема у Миколаєві. Це сотні фактів, що надійшли на наші гарячі лінії", - сказав голова КВУ.

 

Зокрема, за словами Кошеля,  зафіксовано факти, коли члени виборчої комісії одягнуті у футболки з брендом або кольором певної партії або ж мають на одязі прикріплені значки із зображенням.

 

"Усі ці факти є агітацією, і ми закликаємо Національну поліцію оперативно реагувати. За кожен борд, футболку, листівку передбачено відповідальність, штрафи. Україні вкрай необхідні прецеденти притягнення до відповідальності за незаконну агітацію у день виборів та "день тиші". Такі дії є неповагою виборців та демократичних стандартів виборів", - наголосив він.

 

Також голова Комітету виборців  поінформував, що на виборах працює понад 1800 спостерігачів Комітету виборців України, а також працює 50 мобільних груп цієї організації.

 

Нагадаємо, у неділю, 21 липня, відбувається голосування на позачергових виборах народних депутатів України.

 

Як повідомлялось, в  Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.