НОВИНИ

На Волині майже сотні дільниць може не вистачити бюлетенів - ОПОРА

З’ясувалося, що низка дільниць отримала меншу кількість бюлетенів, ніж кількість виборців у списку на день складення протоколів.

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРИ повідомили, що на Волині майже сотні дільниць може не вистачити бюлетенів. Про це йдеться на сайті організації.

 

Так, 96 виборчих дільниць отримали на 1-64 бюлетенів для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі менше, ніж виборців у списку. 

 

З’ясувалося, що низка дільниць отримала меншу кількість бюлетенів, ніж кількість виборців у списку на день складення протоколів.

 

"Зокрема, в окрузі 19 таких дільниць 26. Таким чином, «нестача» тут коливається від 1 до 26 бюлетенів...Так, в окрузі №20 17 таких дільниць. Таким чином, «нестача» тут коливається у межах 1-13 бюлетенів...В окрузі №21 дільниць із «дефіцитом» бюлетенів, тобто таких, яким передали бюлетенів менше, виявили 30. Тут на дільницях «бракує» від 1 до 64 бюлетенів...В окрузі №23 дільниць, яким передали менше бюлетенів, ніж на день передачі, було осіб у списку виборців - 22. На переважній більшості бракує 1-4 бюлетенів, однак рекордний показник - 33 бюлетені...В окрузі №22 лише одна дільниця з "різницею" бюлетенів. На ДВК № 071070 передали 136 бюлетенів при 138 виборцях у списку", - йдеться у повідомленні.

 

Наголошується, що відповідно до частини 8 статті 80 Закону України "Про вибори народних депутатів України" виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі та в одномандатному окрузі для кожної виборчої дільниці кожного одномандатного округу виготовляються у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які включені до списку виборців на відповідній виборчій дільниці відповідного одномандатного округу, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа при їх виготовленні.

 

Нагадаємо, явка виборців на позачергових виборах до Верховної ради, за даними Центральної виборчої комісії, станом на 16:00 неділі, 21 липня, склала 33,8%.

 

Як повідомлялось, в  Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.