НОВИНИ

Порушень, які б могли вплинути на результати позачергових виборів, поки не зафіксовано - ЦВК

Зазначається, що деякі порушення були, але вони не впливають на хід виборчого процесу.

Системних порушень, які б могли вплинути на результати позачергових виборів народних депутатів, наразі не зафіксовано. Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Олег Конопольський на брифінгу.

 

"Будь-яких системних порушень, які могли б вплинути на даний час на будь-які результати виборів, поки не зафіксовано ні правоохоронними органами, ні спостерігачами", - сказав він.

 

Так, за словами заступника голови ЦВК, були деякі порушення, але вони не впливають на хід виборчого процесу.

 

Також Конопольський запевнив, що наразі вибори відбуваються у штатному режимі.

 

Нагадаємо, що у день дострокових парламентських виборів 21 липня станом на 13:00 співробітники Національної поліції зареєстрували 838 повідомлень про порушення виборчого законодавства.

 

Як повідомлялося, в Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах. Голосування триватиме до 20:00.

 

Зазначимо, що  21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.