НОВИНИ

У Китаї відкрились три виборчі закордонні дільниці

Зазначається, що першими проголосували студенти та викладачі.

 У Китаї сьогодні відкрилось три виборчі закордонні дільниці: в Пекіні, Шанхаї та Гуанчжоу. Про це повідомляє Посольство України в Китаї у Facebook.

 

"На закордонній виборчій дільниці № 900041 при Посольстві України в Китайській Народній Республіці о 08:00 (за місцевим часом – 03:00 у Києві) розпочалось голосування на позачергових виборах народних депутатів України", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, першими українцями, які прийшли на дільницю в Пекіні виконати свій громадянський обов’язок, стали студенти та викладачі навчальних закладів.

 

Зазначається, що голосування на дільниці триватиме до 20:00 (15:00 за київським часом).

 

 

"Слід відзначити, що вперше українці, які проживають в південних провінціях Гуандун, Гуйчжоу, Хайнань, Хунань; Гуаньсічжуанському автономному районі, САР Сянган (Гонконг) або САР Аоминь (Макао), мають змогу здійснити своє волевиявлення на новоутвореній виборчій дільниці № 900126 при ГКУ в Гуанчжоу. Загалом в Китаї сьогодні відкрилось три виборчі закордонні дільниці: в Пекіні, Шанхаї та Гуанчжоу", - зауважили у дипломатичному відомстві.

 

Нагадаємо, що  в Україні о 8:00  21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.