НОВИНИ

Органи розвідки перевіряють дані про перебування військ РФ на білоруській частині зони відчуження

Перевіряється "факт присутності російських військ біля північного кордону України на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження".

Органи розвідки перевіряють інформацію, що з'явилася в соціальних мережах, про нібито знаходження російських військ біля північного кордону України на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження. Про це повідомляє прес-служба 61-ї окремої піхотної єгерської бригади.

 

В даний час перевіряється "факт присутності російських військ біля північного кордону України на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження".

 

У прес-службі повідомили, що в соцмережі Facebook поширюється інформація про наявність поблизу українсько-білоруського кордону на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження російських військ.

 

"У разі підтвердження 61 опебр готова за лічені хвилини приступити до оборони України на зазначеній ділянці українсько-білоруського кордону і дати гідну відсіч агресору", - заявили в бригаді.

Розвідка перевіряє дані про перебування військ РФ на білоруській частині зони відчуження

 

Нагадаємо, президент Росії Владмір Путін спростив отримання російського громадянства для жителів підконтрольної Україні частини Донецької і Луганської областей України. 

 

Своєю чергою, президент України Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ розробити механізми надання громадянства етнічним українцям, що живуть в інших країнах. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.