НОВИНИ

Ми готові обміняти Вишинського на Сенцова, але хочемо отримати всіх наших в'язнів - Зеленський

Так, президент наголосив, що кінцевою метою України є повернення з РФ усіх утримуваних там в'язнів, політв'язнів і військових українців.

Президент України Володимир Зеленський 19 липня заявив, що Київ готовий звільнити заарештованого головного редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського, якщо Росія готова одночасно звільнити українського кінорежисера Олега Сенцова.

 

"Якщо ми говоримо про добру волю і ми справді хочемо, щоб це сталося найближчим часом, ми готові Вишинського обміняти. Сенцов - це як приклад. Ми готові обміняти на Сенцова, але це - не розмінна монета", - сказав глава держави.

 

Крім того, Зеленський наголосив, що кінцевою метою України є повернення з РФ усіх утримуваних там в'язнів, політв'язнів і військових українців.

 

"Якщо це такі перші кроки - ми готові", - додав він.

 

Зокрема, відповідаючи на уточнювальне запитання про те, чи готовий Київ першим звільнити Вишинського і чекати на крок у відповідь із боку Москви, президент зазначив: "Давайте ми дамо вам пана Вишинського, якщо ви хочете, і поверніть нам пана Сенцова. Ми написали - одночасно".

 

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія має повернути Україні військовополонених моряків не в рамках обміну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.