НОВИНИ

Безсмертний заявив, що бійці ООС мають право стріляти у відповідь під час перемир'я з 21 липня

Представник України в ТКГ також додав, що покаранням за невиконання домовленостей будуть дисциплінарні стягнення.

Представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний заявив, що після нового перемир’я із 21 липня у разі вогню з боку проросійських бойовиків українські військові мають право стріляти у відповідь. Відповідне уточнення він зробив в коментарі Громадському радіо після своєї заяви 18 липня про те, що новий "режим тиші" вперше передбачає заборону на будь-яке ведення вогню.

 

"Якщо та сторона (підтримуваних Росією бойовиків – ред.) починає стріляти, українська сторона має право відповідати", – заявив Безсмертний.

 

Він додав, що покаранням за невиконання домовленостей будуть дисциплінарні стягнення.

 

"Мова йде про дисциплінарні та інші види стягнень відповідних командирів, керівників підрозділів і так далі, так, як це визначено статутами відповідних збройних сил", – сказав Безсмертний.

 

Нагадаємо, на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську у середу, 17 липня, домовилися про перемир’я на Донбасі з 21 липня. Як зазначається, домовленість про безстрокове припинення вогню на Донбасі з 21 липня вперше містить заборону на будь-яке ведення вогню, а також відповідальність за його порушення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.