НОВИНИ

Соціологи опублікували останні рейтинги перед виборами

На дострокових парламентських виборах 5%-ний бар'єр можуть подолати п'ять-сім партій.

На дострокових парламентських виборах 5%-ний бар'єр можуть подолати п'ять-сім партій. Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова, яке було проведене 12-17 липня.

 

Так, найчастіше виборці мають намір віддати свій голос за партію "Слуга народу" (35,4%  серед усіх респондентів і 44,4%  серед тих, хто має намір брати участь у виборах і вже визначився, за кого голосуватиме).

 

Своє чергою, за партію  "Опозиційна платформа - за життя" мають намір проголосувати відповідно 10,7% і 13,3%, за ВО "Батьківщина" - відповідно 6,7% і 8,5%, за партію "Європейська Солідарність" - відповідно 5,8% і 7,5%, за партію "Голос" - відповідно 5,4% і 6,8%.

 

До того ж  за партію "Сила і честь" - відповідно 3,6% і 4,5%, за Радикальну партію Олега Ляшка - відповідно 3,1% і 3,3%.  

 

Крім того, кожну з інших партій мають намір підтримати менше 3% виборців.  На час проведення опитування 11,0% респондентів ще не визначилися, за кого голосуватимуть.

 

Зокрема, дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 12 по 17 липня  2019 року серед 2018  респондентів по всій Україні окрім окупованих Росією територій. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

 

Як повідомлялось, попередні рейтинги партій перед достроковими виборами були оприлюднені 11 липня.

 

Нагадаємо, що  21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.