НОВИНИ

У ДБР анонсували дві нові справи проти високопосадовців

Труба пообіцяв, що найближчим часом суспільство та фахівці дізнаються про результати у цих кримінальних провадженнях.

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба розповів про два нових кримінальних проваджень, в яких фігурують високопосадовці. Про це він повідомив на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики в Офісі президента 18 липня.

 

"Нещодавно, цього тижня ми провели кілька обшуків на бронетанкових заводах. І на даний час в нас є питання щодо законності, підставності закупівлі моторів на танки. Я не хочу випереджати події, але у цьому провадженні, насправді, після проведення експертиз будуть мільйонні збитки", - пояснив Труба.

 

До того ж він додав, що  "на цей період часу в нас є інформація про розкрадання і зловживання при відчуженні і закупівлі державних облігацій. За попередніми даними, сума збитків становить десятки мільйонів доларів. До цієї схеми також причетні народні депутати України".

 

Крім того,  глава ДБР заявив, що на цей час все перебуває на початковій стадії, в розробці.

 

Також Труба пообіцяв, що найближчим часом суспільство та фахівці дізнаються про результати у цих кримінальних провадженнях.

 

Нагадаємо, що 2 липня слідчі Державного бюро розслідувань у м. Полтаві розслідували можливі незаконні дії посадових осіб керівництва Державної фіскальної служби України, Головного управління ДФС у Харківській області та Харківської митниці.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.