НОВИНИ

З'явився новий рейтинг партій перед достроковими парламентськими виборами

Прохідний бар'єр долають політичні сили "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" та "Голос".

Лідером електоральних симпатій серед політичних сил напередодні дострокових парламентських виборів є партія "Слуга народу", яку готові підтримати 49,5% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" протягом 13-17 липня.

 

Крім того, прохідний бар’єр долають партії "Опозиційна платформа – За життя" (10,5%), "Європейська Солідарність" (7,7%), "Батьківщина" (6,9%) та партія "Голос" (5,9%).

 

Своєю чергою, партію "Сила і честь" готові підтримати 3,8%, "Опозиційний блок" – 3,1%, Рейтинг інших політичних сил – менше 3%.

 

Як зазначається, 41% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 37% – у неправильному, 22% – не визначилися з цього питання. Найкраще оцінюють напрямок розвитку країни на Заході та у Центрі, відносно гірше – на Сході.

 

"Більш оптимістичною залишається  молодь та виборці "Слуги народу". Натомість найбільш песимістичними є симпатики партій "Європейська Солідарність" та "Опозиційна платформа – За життя"", - йдеться у повідомленні "Рейтингу".

 

Нагадаємо,  згідно з даними опитування КМІС, проведеного 3-13 липня, на дочасних виборах до Верховної Ради мають шанси подолати 5%-вий бар'єр п'ять-шість політичних сил. 

 

Як повідомлялося, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.