НОВИНИ

Європарламент затвердив склад делегації парламентського комітету асоціації з Україною

У делегацію увійшли 16 євродепутатів.

Європейський парламент затвердив склад 44 міжпарламентських делегацій, включаючи делегації парламентського комітету асоціації з Україною. Про це йдеться на сайті Європарламенту.

 

Зокрема, очільників делегацій та їх заступників оберуть під час установчих зборів у вересні 2019 року.

 
Так, у делегацію до Парламентського комітету асоціації ЄС-Україна увійшли 16 євродепутатів.
 
 
Від Групи Європейської народної партії увійшли п'ять депутатів: Траян Бассеску, Ісабель Бержумеа, Даніель Буда, Сандра Калнієте, Андріус Кубіліус.

 

Крім того, до складу делегації увійшли по два депутати від таких  груп: від Прогресивного Альянсу Соціалістів і Демократів - Клара Добрев, Лешек Міллер; від "Оновити Європу" -  Петрас Ауштревічус, Міхал Шімечка; від Зелених/Європейський Вільний Альянс - Мікулас Пекса, Віола Фон Крамон-Таубадель, від Європейських Консерваторів та Реформістів - Гельмут Геукін, Вітольд Ян Ващиковський.

 

Водночас по одному депутату до складу делегації увійшли: група Ідентичності та Демократії (Жан-Пауль Гарро), Конфедеративна Група Європейських Обєднаних лівих – Нордичних Зелених Лівих (Анья Газекамп), депутати, що не приєдналися (Натан Гілль).

 

Наголошується, що міжпарламентські делегації підтримують відносини та обмінюються інформацією з парламентарями інших країн, регіонів та організацій з метою просування основних цінностей ЄС: свободи, демократії, поваги до прав людини та основних свобод, а також верховенства права.

 

Нагадаємо, Європарламент проголосував за призначення міністра оборони Німеччини Урсули фон дер Ляєн на посаду президента Європейської комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.