НОВИНИ

У Німеччині повідомили, що чекають від РФ "конструктиву" щодо звільнення українських моряків

Глава МЗС ФРН запланував зустрітися із російським колегою Сєргєєм Лавровим.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас запланував порушити на переговорах із російським колегою Сєргєєм Лавровим питання про звільнення 24 українських військовополонених моряків і працівників спецслужб.

 

"Я буду говорити з Сєргєєм Лавровим про те, що ми чекаємо з російської сторони конструктивного вкладу. Це передбачає, окрім іншого, звільнення українських моряків", – зауважив він в інтерв'ю російському агентству "Інтерфакс".

 

Очікується, що Маас і Лавров проведуть переговори в Німеччині у четвер, 18 липня. СТорони зустрінуться у рамках форуму двох країн "Петербурзький діалог". 

 

Нагадаємо, 17 липня Лефортовський районний суд Москви продовжив арешт на три місяці останній групі українських моряків Роману Мокряку, Андрію Оприску, Володимиру Терещенку, Сергію Цибізову, Андрію Шевченку. Таким чином суд задовольнив клопотання слідчих ФСБ Росії стосовно усіх 24-ох військовополонених українських моряків. Трьом пораненим морякам, Андрію Артеменку, Андрію Ейдеру, Василю Сороці, продовжили тримання під вартою до 26 жовтня. Усіх інших військовополонених залишили від вартою до 24 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.