НОВИНИ

Зеленський розкрив деталі розмови з Путіним

За його словами, під час розмови сторони обговорили передачу полонених "всіх на всіх".

Президент України Володимир Зеленський повідомив про деталі телефонної розмови з президентом Росії Владіміром Путіним. Про це йдеться інтерв'ю глави держави на Youtube-каналі Зе!Президент.

 

Зокрема, він відзначив, що всі партнери України були проти того, щоб він дзвонив Путіну.

 

"Всі, скажімо так, партнери України були проти, щоб я телефонував Путіну. Я вирішив, тому що це питання, насамперед, України та наших громадян. Ми повинні дякувати західних партнерів за підтримку, але також мати свою думку", - зауважив він.

 

За його словами, під час розмови сторони обговорили передачу полонених "всіх на всіх".

 

"Президент РФ мені сказав, що бачить вирішення питання в передачі полонених "всіх на всіх". Справа в тому, що список наших всіх, хто знаходиться на окупованих територіях, не збігається зі списком тих людей, які контролюють ці території. Давайте спочатку повернемо всіх тих, хто утримується в Росії і Криму, і почнемо з моряків. Мені здається, це нормальний крок до повернення діалогу і потужний крок до припинення війни", - наголосив він.

 

Нагадаємо, що Дмитро Пєсков 11 липня повідомив, що президент Володимир Зеленський 11 липня вперше провів телефонні переговори з президентом Росії Владіміром Путіним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.