НОВИНИ

Офіс Президента планує створити Раду з питань свободи слова

Ця Рада допомагатиме фіксувати та усувати загрози для свободи слова, прояви цензури та захищатиме права журналістів.

 Офіс Президента України ініціює створення Ради з питань свободи слова при Президентові України, яка допомагатиме фіксувати та усувати загрози для свободи слова, прояви цензури та захищатиме права журналістів.

 

Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко 17 липня, під час експертної наради «Свобода слова та інформаційна безпека України: спільні виклики – спільні рішення», повідомляє прес-служба глави держави.

 

«Нам важливий діалог з медіаспільнотою, тому ми запускаємо роботу Ради. Вона збиратиметься регулярно», – сказав Тимошенко.

 

Зокрема, до складу Ради увійдуть по одному представнику від кожної редакції центральних ЗМІ. Після того як редакції визначаться, вони зможуть надіслати ім’я та прізвище свого представника із зазначенням місця роботи та посади на адресу: svoboda_slova@apu.gov.ua

 

Крім того, очікується, що Рада допомагатиме фіксувати та усувати загрози для свободи слова, прояви цензури. Також серед пріоритетів – захист права журналістів на професію. Для цього в Раді будуть представники силових відомств і медіаюристи.

 

Водночас, аналогічні ради, до складу яких увійдуть представники регіональних засобів масової інформації, запропоновано створити при кожному голові ОДА.

 

Нагадаємо, що у президента Володимира Зеленського розповіли, які будуть подальші кроки у разі відмови Ради провести позачергове пленарне засідання у четвер.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.