НОВИНИ

У Зеленського назвали подальші кроки у разі відмови Ради провести позачергове засідання 18 липня

Рябошапко повідомив, що доведеться скликати термінову нараду із колегами з МВС, Нацполіції та Мініфраструктури.

У президента Володимира Зеленського розповіли, які будуть подальші кроки у разі відмови Ради провести позачергове пленарне засідання у четвер. Про це на брифінгу повідомив заступник голови Офісу президента Руслан Рябошапка.

 

Так, за його словами, доведеться скликати термінову нараду із колегами з МВС, Нацполіції та Мініфраструктури і з представниками громадських обєднань.

 

"Наш першочерговий план - що парламент повинен зібратися і прийняти три законопроекти, якщо це не буде зроблено, очевидно що антикорупційні ініціативи будуть прийняті першочергово вже в новому парламенті, а що стосується штрафних санкцій щодо нерозмитнення автомобілів - нам доведеться скликати термінову нараду із колегами з МВС, Нацполіції та Мініфраструктури і з представниками громадських обєднань і шукати інші механізми, але закон таких механізмів поки що не передбачає. Це може призвести до достатньо серйозних конфліктів", - сказав він.

 

Крім того, заступник голови ОП зазначив, якщо законопроект про відтермінування штрафних санкцій для власників автомобілів на єврономерах не буде прийнято в ОП, то зберуть термінову нараду з МВС.

 

"Що стосується штрафних санкцій щодо нерозмитнення автомобілів - нам доведеться скликати термінову нараду із колегами з МВС, Нацполіції та Мініфраструктури і з представниками громадських обєднань і шукати інші механізми, але закон таких механізмів поки що не передбачає. Це може призвести до достатньо серйозних конфліктів", - сказав він.

 

Нагадаємо, що  Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням скликати позачергове пленарне засідання парламенту у четвер, 18 липня, для розгляду внесених до парламенту главою держави законопроектів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.