НОВИНИ

Омбудсмен Денісова прибула в Москву на суд над українськими моряками

Сьогодні відбудеться судове засідання щодо продовження арешту українським військовополоненим.

 Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова прибула у Москву на судове засідання щодо продовження арешту українським військовополоненим.Про це вона повідомила у Facebook.

 

 "Сьогоднішнє засідання щодо військовополонених моряків - це продовження, будуть розглядати клопотання слідчого щодо продовження запобіжного заходу. Я сподіваюсь, що суд винесе правильне рішення в рамках домовленостей та виконання (рішення - прим.) Міжнародного трибуналу, і це звільнить їх із-під арешту. Я дуже на це сподіваюсь", - зазначила вона.

  

 

До того ж Денісова не прокоментувала журналістам питання домовленостей щодо обміну та звільнення українських бранців у РФ та у Криму після нещодавньої зустрічі дипломатичних радників у "Нормандському форматі" в Парижі.

 

Я повідомлялося, уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова 16 липня проведе  зустріч із російським омбудсменом Татьяною Москальковою у Москві та планує відвідати судове засідання щодо продовження арешту українським військовополоненим.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.