НОВИНИ

Верховний суд дозволив Кузьміну балотуватися в Раду

У списку партії "Опозиційна платформа - За життя" Кузьмін йде під №35 у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Верховний суд підтвердив законність скасування апеляційним судом рішення ЦВК про зняття з реєстрації кандидатом в народні депутати колишнього заступника генерального прокурора Рената Кузьміна. Про це у понеділок, 15 липня, Кузьмін повідомив на своїй сторінці в Facebook.

 

"Верховний суд підтвердив законність скасування Шостим апеляційним адміністративним судом незаконного зняття з реєстрації кандидатом в народні депутати за списками "Опозиційна платформа - За життя", - написав Кузьмін і розмістив сканкопію відповідного рішення ВС від 15 липня.

 

Як повідомлялося, Шостий апеляційний адміністративний суд скасував постанову ЦВК про скасування реєстрації колишнього заступника генерального прокурора України Рената Кузьміна кандидатом у народні депутати України.

 

Так, у списку партії "Опозиційна платформа - За життя" Кузьмін йде під №35 у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

 

Нагадаємо, що речниця генпрокурора Лариса Сарган 3 липня заявила, що у розшук оголошений колишній перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін, якого зареєстровано кандидатом у депутати за списком політичної партії “Опозиційна платформа — За життя”, буде затриманий одразу як перетне кордон України. 

 

Як повідомлялося, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.