НОВИНИ

Нідерланди виділили п'ять мільйонів доларів для зміцнення безпеки на Донбасі

Зазначається, що увага проекту буде спрямована на зміцнення безпеки і верховенства права та посилення згуртованості суспільства на підконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей.
Нідерланди в рамках Програми Організації Об'єднаних Націй з відновлення та розбудови миру виділять для України п'ять мільйонів доларів на зміцнення безпеки та урегулювання ситуації в Донецьких та Луганських областях. Про це повідомляє прес-служба ПРООН.

 

Зокрема, проект під назвою "Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення безпеки, правосуддя та послуг з реінтеграції на постраждалих внаслідок конфлікту територіях України" має втілитися у життя за три роки – до середини 2022 року.

 

"Основна увага проекту буде спрямована на зміцнення безпеки і верховенства права та посилення згуртованості суспільства на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей. Він опиратиметься на роботу, проведену Програмою ООН із відновлення та розбудови миру в межах попередніх проектів для стабілізації та підвищення рівня громадської безпеки в цих областях", – йдеться у повідомленні.

 

Так, в рамках проекту проводитиметься співпраця з місцевими інституціями, що відповідають за безпеку і добробут жителів Сходу, розвиватиметься співпраця з місцевими громадами. Крім того, створюватимуться нові та покращуватимуться старі механізми для вирішення конфліктів, надаватимуться послуги з реінтеграції колишніх військовослужбовців.

 

"Маргіналізовані верстви населення найбільше страждають через неефективну й непрозору роботу правоохоронних органів і судів. Новий компонент Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Нідерландів, має покращити громадську безпеку, доступ до правосуддя та забезпечення правопорядку і розв'язувати складні проблеми, спричинені затяжним збройним конфліктом на сході України", - зауважила постійний представник ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева.

 

Нагадаємо. 1 червні був підписаний Меморандум про надання Сполученими Штатами Америки допомоги Україні у сфері зберігання боєприпасів на суму $4 млн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.