НОВИНИ

Євросоюз продовжив санкції проти КНДР

Обмежувальні заходи запроваджені щодо 57 фізичних осіб та дев'яти компаній.

Рада ЄС продовжила санкції проти фізичних і юридичних осіб Північної Кореї. Про це йдеться на сайті Ради ЄС.

 

"Рада переглянула свій автономний список осіб, які підпадають під обмежувальні заходи відповідно до режиму санкцій проти Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР). Вона підтвердила, що стосовно включених до переліку фізичних та юридичних осіб діють санкції, що передбачають заборону на поїздки та заморожування активів" - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, обмежувальні заходи введені щодо осіб і компаній, причетних до розробки програм ядерної зброї, балістичних ракет чи іншої зброї масового знищення, а також за ухилення від санкцій. Так, санкції запроваджені щодо 57 фізичних осіб та дев'яти компаній.

 

"Санкції ЄС проти КНДР є найжорсткішими за ті, які діють щодо будь-якої країни. Вони були прийняті у відповідь на діяльність КНДР по розробці ядерної зброї і балістичних ракет, яка йде врозріз з численними резолюціями РБ ООН. ЄС не тільки застосовує санкції, введені ООН, але і має свій автономний режим санкцій щодо КНДР, який доповнює і посилює санкції, прийняті ООН" - наголошується у рішенні.

 

Водночас ЄС неодноразово висловлював переконання, що денуклеаризація Корейського півострова повинна бути досягнуті мирними засобами, і що дипломатичний процес має продовжуватися як єдиний шлях до реалізації цієї мети.

 

Раніше держсекретар США Майк Помпео заявив, що американські санкції проти Північної Кореї залишаються в силі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.