НОВИНИ

У Мінську провели два вечори солідарності з Сенцовим та іншими політв'язнями

Учасники акції змогли купити книги Олега Сенцова і написати йому листи та поштові картки.

У столиці Білорусі 13 і 14 липня провели два вечори солідарності з українським режисером Олегом Сенцовим та іншими українськими політв'язнями в Росії. Про це повідомляє Радіо Свобода 15 липня.

 

"13 і 14 липня в столиці Білорусі організували два вечори солідарності з українським режисером Олегом Сенцовим та іншими українськими політв'язнями в Росії. Вони присвячені дню народження Олега Сенцова, який вшосте зустрів його в російській в'язниці. Йому залишається ще 15 років ув'язнення", - йдеться у повідомленні.

 

 

Зазначається, що 13 липня в Мінську пройшов вечір "Лист в клітинку", організований російською ініціативою "РосУзнік", білоруським правозахисним центром "Весна", білоруським ПЕН-центром та посольством України в Мінську.

 

 

На ньому десятки гостей змогли прочитати листи українських та російських в'язнів сумління та інших засуджених в Росії за політичними мотивами. Учасники вечора змогли купити книги Олега Сенцова і написати йому листи та поштові картки.

 

 

14 липня в Мінську відбувся перегляд фільму про Олега Сенцова та засудженого разом з ним нібито за підготовку теракту Олександра Кольченка "Етапом через пів Землі".

 

Координатор ініціативи "РосУзнік" Яна Гончарова, родом з Ростова-на Дону, останні два роки живе в Мінську. Вона вдруге організовує в Білорусі акції на день народження Сенцова.

 

В інтерв'ю Радіо Свобода вона розповіла, що три дні тому отримала лист від Олега Сенцова з російської колонії, в ньому він питає про долю інших українських політв'язнів в Росії, а сам ні на що не скаржиться, повідомляє, що пише новий сценарій фільму і нову книгу. В Україні тим часом закінчується зйомка фільму "Номери" за п'єсою Олега Сенцова.

 

Як повідомлялося, засудженому в Росії на 20 років колонії українському режисеру Олегу Сенцову в суботу, 13 липня, виповнилося 43 роки. Це вже шостий день народження, який він зустрічає в ув'язненні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.