НОВИНИ

InformNapalm оприлюднив дані ще трьох військових РФ, які брали участь в захопленні Криму

Мова йде про солдат 234 десантно-штурмовому полку РФ, які отримали медалі за окупацію півострова.

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm встановили нові дані про участь російських військовослужбовців 234-го десантно-штурмового полку РФ в агресії проти України. Про це у понеділок, 15 липня, повідомляється на сайті InformNapalm.

 

"Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm зібрали дані про участь у агресії проти України ще трьох російських військовослужбовців 234-го десантно-штурмового полку (в/ч 74268, дислокація – м. Псков, РФ). Цей полк входить до складу 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії. Загалом InformNapalm розкрив більше 10 епізодів з фактами участі військовиків цієї дивізії в окупації Криму, захопленні бурових вишок "Чорноморнафтогазу" та бойових діях на Донбасі", - йдеться в повідомленні.

 

 

Зазначається, що нове розслідування демонструє, що військовики РФ усвідомлювали, що їх перекидають в Україну і вони виконували злочинний наказ на території іншої держави, за це вони і були нагороджені відповідними медалями.

 

 

Зокрема, експерти InformNapalm встановили, що участь в операції із захоплення Криму брали, серед інших, російські військові із 234 десантно-штурмовому полку Дєнісс Лаугін, Андрєй Болотов та Алєксандр Рахманін, які отримали за це відповідні медалі за окупацію півострова.

 

 

 

Як повідомлялося, міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm у вівторок, 18 червня, оприлюднила дані чотирьох військовослужбовців 184-ї бригади кораблів охорони водного району (184 БрКОВР, в/ч 90921) Новоросійської військово-морської бази (ВМБ) ЧФ Російської Федерації, які брали участь в операції захоплення Криму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.