НОВИНИ

Суд зняв арешт з 415 об'єктів нерухомості Коломойського

Повідомляється, що майно компанії "Приватофис" перебувало під арештом два роки.

Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Сергій Вовк зняв арешт з 415 земельних ділянок та об'єктів нерухомості компанії "Приватофіс", які були заарештовані у 2017 році після націоналізації "ПриватБанку". Про це йдеться в рішенні суду, розміщеному в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 

Так, суддя Вовк вирішив, що арешт на майно ТОВ "Приватофіс" "був накладений без доказів співмірності вартості нерухомого майна, на яке було накладено арешт, з розміром шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, тобто з порушенням п. 4 ч. 2 ст. 173 КПК України".

 

Зокрема, суддя посилається на рішення Європейського суду з прав людини, згідно з якими "втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити "справедливий баланс" між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи".

 

Нагадаємо, що Верховний суд України відмовився задовольнити скаргу "ПриватБанка" і визнав законним стягнення з банку на користь колишніх співвласників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова 25 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.