НОВИНИ

Суд скасував рішення ЦВК про зняття з виборів кандидата від партії "Слуга народу" Куницького

Зазначається, що суд визнав протиправною та скасував постанову ЦВК, якою була скасована реєстрація Куницького кандидатом в депутати.

Шостий апеляційний адміністративний суд 14 липня скасував рішення Центральної виборчої комісії України про зняття з виборів кандидата в народні депутати від "Слуги народу" в мажоритарному окрузі №169 (Харків) Олександра Куницького. Про це повідомляє  на Facebook-cторінці кандидата.

 

Зокрема, суд визнав протиправною та скасував постанову ЦВК від 11 липня, якою була скасована реєстрація Куницького кандидатом в депутати.

 

Своєю чергою, рішення ЦВК базувалося на інформації від Державної прикордонної служби України, що протягом останніх п'яти перед днем позачергових виборів 21 липня Куницький виїжджав за межі України на період, що перевищує 90 календарних днів, а саме на 264 дні (з 15 березня 2015 до 5 грудня 2015 року).

 

 

До того ж комісія не взяла до уваги доводи Куницького, що він був відсутній в Україні в зв'язку з перебуванням у службових відрядженнях, задля виконання редакційних завдань "1 + 1 Продакшн", і його громадською діяльністю як члена організації "Всеукраїнське студентське братство "Еліта нації". У ЦВК зазначили, що Куницький не надав доказів на підтвердження своїх трудових відносин.

 

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія 7 липня направила партії "Слуга народу" листа з інформацією щодо можливого подвійного громадянства або непроживання в Україні протягом останніх 5 років чотирьох кандидатів у народні депутати.

 

Як повідомлялось, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.