НОВИНИ

Уряд Німеччини додатково надав €760 тисяч для потерпілих на сході України

Німеччина надала кошти Мальтійській службі допомоги, яка з липня починає на лінії розмежування нову фазу проекту психосоціальної підтримки жителів Донбасу.

Уряд Німеччини надав додатково 760 тисяч євро Мальтійській службі допомоги, яка з липня починає на лінії розмежування нову фазу проекту психосоціальної підтримки жителів Донбасу.

 

Про це повідомляє Посольство Федеративної Республіки Німеччина.

 

“Федеральний уряд Німеччини надає Мальтійській службі допомоги у світі додаткові 760 000 євро для продовження проекту, який ця служба здійснює в Україні – “Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні”, - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що в минулому федеральний уряд уже надав Мальтійській службі 2 мільйони євро для гуманітарних заходів допомоги, спрямованої внутрішньо переміщеним особам і потерпілим від конфлікту в Україні.

 

Так, з 2018 року в рамках проєкту, який здійснювався Мальтійською службою допомоги в Україні разом з ГО „Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій“ і Національним університетом „Києво-Могилянська Академія“, шляхом індивідуальної терапії та консультацій було надано допомогу понад 7000 потерпілих, а ще 14 000 людей брали участь у групових сеансах терапії.

 

“Відповідно до актуальних досліджень, близько 30 % внутрішньо переміщених осіб страждають на посттравматичний стресовий синдром, майже 20 % мають депресії. Ці цифри свідчать, наскільки важливою є психосоціальна допомога при продовженні конфлікту”, - зауважено в повідомленні.

 

Крім того, Мальтійська служба допомоги з липня 2019 року запроваджує нову фазу допоміжного проєкту в громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які перебувають на підконтрольній українському уряду території.

 

Своєю чергою, з цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації. Також у віддалених громадах людей, які потребують допомоги, відвідуватимуть мобільні команди підтримки.

 

Нагадаємо, що  у МЗС Німеччини 2 липня гостро засудили обстріл автомобіля медичної допомоги.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.