НОВИНИ

Директор Berezha Security: Кібератаки — це лише додатковий фактор дестабілізації

ЇЇ завдання — підсилити, допомогти дезорієнтувати суспільство або скерувати його на повалення влади, референдум чи запрошення втрутитися для сусідньої країни.

Кібератаки — це лише додатковий фактор дестабілізації поряд із проплаченими акціями протесту, провокаціями на фронті, вибухами, вбивствами чи політичними демаршами. Про це в інтерв’ю Тижню розповів директор Berezha Security Костянтин Корсун.

 

«Завдання кібератаки — підсилити, допомогти дезорієнтувати суспільство або скерувати його на повалення влади, референдум чи запрошення втрутитися для сусідньої країни. Або інший варіант: атака на українські енергетичні системи відбулася одразу після відключення постачання струму до Криму, тобто така собі помста», - пояснив він.

 

До того ж, додав  Корсун, росіяни люблять влаштовувати атаки з певним символічним значенням. NotPetya було вчинено в День Конституції України.

 

«Росіяни знають наші слабкі місця, і якщо вони захочуть влаштувати атаку, особливих труднощів у них не виникне. Питання тільки в тому, коли й чому вони це захочуть. Боти вже давно сидять у всіх ключових відомствах. Зусиль волонтерів для зміни нинішньої ситуації недостатньо, треба принципово все трансформувати», - сказав він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.