НОВИНИ

Кораблі Ірану спробували захопити британський танкер

Фрегат Королівського флоту, який був також там, націлив зброю на іранські кораблі і закликав відступити.

Чиновники Сполучених Штатів Америки заявили, що кораблі, які нібито належать Іранській революційній гвардії, наблизились до нафтового танкера Великої Британії British Heritage в Перській затоці  і запропонували зупинитися в іранських водах, але відступили після попередження британського військового корабля. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

За словами чиновників США, інцидент стався у середу, 10 липня, коли британський нафтовий танкер перебував біля північного входу в Ормузьку протоку.

 

"Фрегат Королівського флоту HMS Montrose, який був також там, націлив зброю на іранські кораблі і закликав відступити, після чого вони розійшлися", - зауважив один з чиновників.

 

"Це було переслідування і спроба порушити проходження", - зазначив інший чиновник.

 

Згодом британський уряд підтвердив, що три іранські судна намагалися заблокувати прохід танкера. Так, Лондон закликав Іран до деескаляції ситуації в регіоні. 

 

Раніше влада CША повідомила, що хоче створити міжнародну коаліцію для захисту комерційного судноплавства поблизу берегів Ірану і Ємену.

 

Нагадаємо, президент Ірану Хасан Роухані заявив, що іранська влада перекриє Ормузьку протоку у разі, якщо Сполучені Штати Америки продовжать політику санкційного тиск

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.