НОВИНИ

Оприлюднено новий рейтинг партій перед дочасними виборами

Серед тих, хто визначився і має намір голосувати, 50% віддали б свій голос за партію «Слуга народу».

Якби дочасні вибори до Верховної Ради відбувалися в найближчу неділю, то до парламенту могли б потрапити п'ять партій. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного з 13 по 23 червня.

 

Так, серед тих, хто визначився і має намір голосувати, 50% віддали б свій голос за партію «Слуга народу», 12% - за «Опозиційну платформу» , 8% - за «Голос», 7% - за «Європейська Солідарність», 6% - за «Батьківщину».

 

 

Дослідження проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI).

 

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 13 по 23 червня 2019 р. Всього було опитано 2,400 жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

 

Допустима похибка не перевищує  2.0%. Коефіцієнт досяжності респондентів – 61.8%.

 

Нагадаємо, згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного з 25 червня по 7 липня 2019, пройти до Верховної Ради на виборах 21 липня найбільші шанси мають шість партій.

 

Як повідомлялося, попередні рейтинги партій перед достроковими виборами були оприлюднені 4 липня.

 

За даними опитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія "Слуга народу", яку готові підтримати 42,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

 

Як повідомлялось, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.