НОВИНИ

Суд відхилив клопотання ГПУ щодо арешту майна Ющенка

Зазначається, що адвокат назвав справу проти Ющенка "передвиборчим піаром".

Печерський районний суд Києва у середу, 10 липня,  відхилив клопотання Генеральної прокуратури України щодо арешту майна третього президента України Віктора Ющенка. 

 

Так, за словами адвоката Ющенка Віталія Наума, суд відмовив Генпрокуратурі в арешті майна колишнього президента. Він додав, що вважає відкриття справи проти Ющенка та клопотання ГПУ "передвиборчим піаром".

 

"Ми вважаємо, що це, враховуючи, що незабаром ви­бори, хтось намагається зробити собі піар або приховати ті недоліки, відсутність результатів, які є в інших справах. Зрозуміло, що всі невдачі потрібно чимось перекривати, а постать Ющенка, вона якраз дозволяє сказати, що ми знайшли щось нове, ми рухаємось далі", - заявив Наум.

 

Водночас, начальник Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що ГПУ повторно звертатиметься до суду з клопотанням про арешт майна екс-президента Віктора Ющенка у справі щодо незаконного виведення резиденції "Межигір'я" з державної власності.

 

Нагадаємо, прокурор Генеральної прокуратури України 5 липня надіслав до суду клопотання про арешт майна, яке належить екс-президенту України Віктору Ющенку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.