НОВИНИ

Президент Грузії закликала РФ "не піддаватися на ескалацію"

Саломе Зурабішвілі заявила, що мирна політика є єдиним шляхом для збереження стабільності в країні і регіоні.

Президентк Грузії Саломе Зурабішвілі закликала керівництво Росії не відповідати на так звані "провокації радикальних сил" у Грузії. Про це повідомляє  "Грузия Online".

 

"Я закликаю керівництво Росії не піддаватися на ескалацію. Буде парадокс, якщо сусідня країна відповість на провокування, розпочате, за її ж характеристкою, "радикальними силами", і цим сприятиме деструктивним цілям. Також хочу наголосити й на тому, що наша мирна політика є єдиним шляхом для збереження стабільності в країні і регіоні", - зазначила вона.

 

"Звертаюся до наших громадян, що мешкають в Росії, я - ваш президент, і ваше благополуччя дуже важливе для нас. Я знаю, що уряд зробить все, що можна зробити в даній ситуації, щоб ви продовжували жити мирно і стабільно", - наголосила  Зурабішвілі.

 

9 липня Державна дума Росії одноголосно ухвалила постанову "Про можливі додаткові економічні заходи у зв'язку з антиросійськими провокаціями в Грузії".

 

Нагадаємо, 8 липня телекомпанія "Руставі-2" призупинила мовлення через акцію протесту перед її офісом у зв'язку із нецензурною заявою Габунія на адресу Путіна в ефірі. Зокрема, у телекомпанії зазначили, що МВС Грузії не змогло забезпечити безпеку журналістів, адже учасники акції кидали різні предмети в будівлю телекомпанії і погрожували увірватися всередину. Водночас гендиректор телекомпанії Ніка Гварамія наголосив, що протести  - "це не спонтанна акція, а акція, організована владою". Своєю чергою, президент Грузії Саломе Зурабішвілі засудила нецензурну заяву ведучого до Путіна. Також МЗС Грузії назвало заяви провокацією, "спрямованою на поглиблення і без того складної ситуації в грузино-російських відносинах".

 

Згодом стало відомо,  що Габунія на два місяці відсторонили від роботи. Однак керівництво телеканалу вирішило не звільняти журналіста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.