НОВИНИ

Мей підтримала британського посла після критики Трампа

У британському уряді заявили, що посли мають право давати чесні оцінки політиці країн.

Уряд Британії підтвердив свою повну підтримку британському послу Кіму Дарроку в Сполучених Штатах Америки після того, як американський президент Дональд Трамп заявив, що більше не працюватиме з дипломатом. Про це повідомляє  BBC.

 

"Ми ясно дали зрозуміти США, яким прикрим є цей витік. Витік вибіркових моментів не відображає близькість і повагу, з якою ми підходимо до відносин", -  зазначив речник британського уряду.

 

За його словами, посли мають право давати чесні оцінки політиці країн, у яких вони перебувають. Так, прем'єр-міністр Тереза Мей підтримала Даррока.

 

"Велика Британія має особливі та тривалі відносини зі США, які ґрунтуються на нашій багаторічній історії та відданості спільним цінностям, і це продовжуватиметься", - додав офіційний представник прем'єр-міністра.

 

Нагадаємо,  Трамп заявив, що Білий дім більше не матиме справи з британським послом в США Кімом Дарроком після витоку британського дипломатичного листування у медіа. 

 

Як зазначає телеканал CNN, попри заяви Трампа, що він не знає посла, він декілька разів зустрічався з Дарроком. Після твітів Трампа високопосадовець Білого дому і джерело повідомили телеканалу, що Даррока зняли з обіду з Трампом і еміром Катару.

 

Так, у Daily Mail опублікували дипломатичне листування, в якому посол назвав Трампа "невмілим" і "некомпетентним". У листуванні Даррок попередив уряд, що "кар'єра Трампа може закінчитися ганьбою". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.