НОВИНИ

Зеленський підписав указ про запровадження 4G по всій Україні

В Україні планують активізувати розвиток мобільної мережі.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про поліпшення доступу до зв’язку четвертого покоління (4G) по всій країні до кінця року.

 

Відповідний указ №497/2019 опублікований на сайті глави держави.

 

“Затвердити заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету”, - ідеться в документі.

 

Зокрема,  вказані заходи схвалено “з метою забезпечення максимального покриття території України мережами рухомого (мобільного) зв’язку третього та четвертого поколінь, надання широкосмугового доступу до Інтернету, отримання повсюдно громадянами України переваг та можливостей цифрового світу, насамперед у сферах освіти, медицини, електронної комерції, адміністративних послуг, розвитку електронної демократії”.

 

Також  Зеленський доручив Кабінету міністрів у взаємодії з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, забезпечити здійснення заходів з покращення доступу до мобільного Інтернету, затверджених цим указом, та щомісячне інформування Президента про стан їх виконання.

 

Нагадаємо, що  президент України Володимир Зеленський 8 липня звільнив Марію Ніжнік з посади першого заступника голови Антимонопольного комітету України - державного уповноваженого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.