НОВИНИ

Туреччина перекидає 80 тисяч військових і техніку на кордон із Сирією - ЗМІ

Зазначається, що операція буде спрямована на території, що знаходяться на сході від Євфрату.
Туреччина продовжила перекидання військ і техніки на кордони із Сирією, готуючись до проведення операції, яка може стати наймасштабнішою в історії країни. Про це повідомляє видання En Son Haber.

 

"Перевезення військовослужбовців та броньованих машин, їх зосередження біля кордону триває безперервно", - йдеться у повідмоленні.

 

Зокрема, порівняно з постачаннями, що здійснювалися перед проведенням операцій "Щит Євфрату" та "Оливкова гілка", тепер це  більше військ і техніки.

 

"Цього разу було зроблено більше поставок, ніж в інші рази. Близько 80 тисяч військовослужбовців зосереджені на кордоні протягом кількох місяців. Ця цифра вдвічі перевищує кількість 40 тисяч солдатів, які взяли участь у Кіпрській операції миру в 1974 році", - наголошується у повідомленні.

 

Так, техніка рухається колонами та на потягах до залізничної станції Іскендерун. 

 

Зазначається, що операція буде спрямована на території, що знаходяться на сході від Євфрату. 

 

Раніше президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час телефонної розмови з російським лідером Владіміром Путінім заявив, що припинення вогню в сирійському Ідлібі має бути здійснено для запобігання загибелі цивільних осіб і припливу біженців до Туреччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.