НОВИНИ

Держбюро розслідувань опублікувало переговори в Міноборони про браковані бронежилети

Зазначається, що чиновники Міноборони знали про те, що бронежилети прострілюються, але, незважаючи на це, прийняли продукцію у виробника.

Державне бюро розслідувань України 9 липня оприлюднило фрагменти записів телефонних розмов неназваних людей про постачання бронежилетів. Аудіозапис з коментарями викладений на каналі бюро в Youtube.

 

Зокрема, за інформацією ДБР, представлені записи свідчать про те, що чиновники Міноборони знали про те, що бронежилети прострілюються, але, незважаючи на це, прийняли продукцію у виробника.

 

ДБР опублікувало переговори в Міноборони про браковані бронежилети

 

Крім того,  на даний час проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами закупівлі посадовими особами Міністерства оборони України майна для військовослужбовців. Збиток державі за попередніми оцінками близько 100 млн грн.

 

 

Водночас, у рамках досудового розслідування проведено більше 40 обшуків, вилучено 11 тис. бронежилетів і призначені експертизи.

 

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань у вівторок, 9 липня, проводить обшуки у територіальному офісі ГУ Державної фіскальної служби у Волинській області у зв’зку з викриттям протиправної схеми, у якій брали безпосередню участь працівники ДФС. 

 

Як повідомлялось, працівники Державного бюро розслідувань 26 червня провело 40 обшуків у справі за фактом закупівлі для потреб Міністерства оборони непридатного майна за завищеними цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.