НОВИНИ

Держбюро розслідувань проводить обшуки у ДФС Волині

У ДБР заявили, що працівники ДФС покривали діяльність тіньового ринку з торгівлі податковими кредитами й отримували за такі "послуги" свій відсоток.

Державне бюро розслідувань у вівторок, 9 липня, проводить обшуки у територіальному офісі ГУ Державної фіскальної служби у Волинській області у зв’зку з викриттям протиправної схеми, у якій брали безпосередню участь працівники ДФС. Про це у Facebook повідомила перша заступниця директора ДБР Ольга Варченко.

 

За її словами,  працівники ДФС покривали діяльність тіньового ринку з торгівлі податковими кредитами й отримували за такі "послуги" свій відсоток.

 

"У чому полягає схема: підприємство-імпортер завозило в Україну транспортні засоби і після їхнього розмитнення продавало їх кінцевому споживачу. Згодом ці ТЗ перепродавали іншим клієнтам за підробленими документами. Ці фінансові операції були "транзитними", тобто проводилися спеціально з метою подальшого перепродажу імпортного ПДВ підприємствам реального сектору економіки. У підсумку ці підприємства-покупці безпідставно отримували суми податкового кредиту й ухилялися від сплати податків", - написала Варченко.

 

Нагадаємо, наприкінці травня директор ДБР Роман Труба звільнив чотирьох керівників відомства через невідповідність посадам, на які вони були призначені з шестимісячним терміном випробування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.