НОВИНИ

Міністри країн ОБСЄ обговорять ситуацію в Україні - МЗС Канади

Зазначається, що під час зустрічі обговорять посилення ролі ОБСЄ у припиненні транснаціональних загроз.
Міністерство закордонних справ Канади повідомило, що Україна буде серед головних тем обговорення під час зустрічі представників країн-членів Організації з безпеки і співробітництва в Європі, що відбудеться у вівторок, 9 липня, у Словаччині. Про це йдеться на сайті канадського дипвідомства.
 

“Дискусії зосередяться на конфлікті в Україні та безпекових занепокоєннях у регіоні, посиленні ролі ОБСЄ у припиненні транснаціональних загроз та важливості дотримання прав людини - у тому числі прав представників ЛГБТ-спільноти - верховенства права, гарного урядування та економічних і екологічних аспектів безпеки”, - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, Канаду представлятиме парламентський секретар глави МЗС Роб Оліфант.

 

"Представники 57 держав обговорять безпекові проблеми у євроатлантичному та євразійському регіонах, а парламентський секретар Оліфант виступатиме на захист інтересів Канади в цьому регіоні”, - додається у заяві.

 

Нагадаємо, 13 червня голова ОБСЄ Мирослав Лайчак і міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорили дев'ять кроків врегулювання ситуації на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.