НОВИНИ

Гройсман викреслив мене зі списку учасників саміту Україна-ЄС - Климпуш-Цинцадзе

На думку віце-прем'єра з євроінтеграції, Гройсман не зацікавлений в розвитку стабільних взаємин Україна-ЄС.

Віце-прем'єр з євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, яку в понеділок, 8 липня, не пустили на саміт Україна-ЄС, звинуватила прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у тому, що він викреслив її зі списку учасників. Про це йдеться у повідомленні у Facebook.

 

"Прем’єр ухвалив рішення виключити мене з делегації, бо у попередніх списках я була, а команда нового президента стала заручником тих інтриг, які веде очільник уряду", - зауважила вона.

 

За її словами, Гройсман провів неофіційні комунікації та виключив її зі списку делегації.

 

"Тому я роблю висновок, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман фактично не зацікавлений в розвитку стабільних взаємин Україна-ЄС. Я це трактую як саботаж, який підриває і послаблює позицію України в діалозі з Євросоюзом", - наголосила Климпуш-Цинцадзе.

 

На її думку, це є негативним сигналом для співпраці з ЄС, оскільки команда, яка працює над щоденними завданнями євроінтеграції, відсторонена від участі в головній події року в цій сфері.

 

Нагадаємо, 8 липня президент Володимир Зеленський зустрів у Маріїнському палаці очільників Європейського Союзу у рамках проведення двостороннього саміту. Так,у рамках заходу Зеленський, президент Європейської Ради Дональд Туск і президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер проведуть зустріч у вузькому колі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.