НОВИНИ

Джарти підозрює Хару з ізраїльтянами у спробі знищення кримських санаторіїв

Керівництво Федерації профспілок України (ФПУ) планує передати ряд санаторіїв і готелів у Криму в управління ізраїльської компанії. Про це заявив голова Ради міністрів автономії Василь Джарти в ефірі ДТРК «Крим», повідомляє прес-служба Радміну АРК.

«Передача кримських профспілкових оздоровчих закладів в управління ізраїльської компанії може призвести до їх фактичної ліквідації», - прокоментував Джарти плани ФПУ.

За словами Джарти, досвід і практика минулих років, свідчить, що подібні угоди, як правило, закінчуються фактичною ліквідацією санаторіїв. Території здравниць забудовуються елітними котеджами, і санаторно-курортне лікування припиняє своє існування.

«Приймаючи це рішення ніхто не вважав за потрібне поцікавитися думкою кримчан. Ми вже маємо сумний досвід, коли ряд санаторіїв знищили. Від них залишилися лише назви і окремі корпуси, а на місці колишніх санаторних парків нині стоять елітні будинки. Я побоююся, щоб прекрасні місця на Південному березі Криму, в Євпаторії, не спіткала така ж доля», - пояснив Джарти.

Він назвав дії ПФУ такими, що не сприяють розвитку Криму як санаторно-курортного регіону.

«Президент України визначив Крим, як базовий регіон для реалізації національних проектів і розвитку санаторно-курортного комплексу є одним із стратегічних напрямів», - наголосив Джарти.

Як повідомлялось, 17 травня Джарти на засіданні уряду Криму озвучив претензії до Азарова, чому Кабмін сприяє продажу китайської гречки гречки під виглядом української.

Нагадаємо, Федерацію профспілок України очолює народний депутат від Партії регіонів Василь Хара

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.