НОВИНИ

Янукович призначив донецького педіатра новим міністром охорони здоров'я

Міністром охорони здоров’я призначено Олександра Аніщенка. Відповідний указ президент підписав у вівторок, 24 травня.

Як відзначає прес-служба глави держави, під час зустрічі з Аніщенком президент наголосив, що реформування медичної галузі є найважливішим пріоритетом влади.

«Я маю велику надію, що ви як відповідальна людина візьметеся за цю справу і будете впевнено її вести. Такий шанс я вам даю. І буду постійно тримати це питання на контролі», – наголосив Янукович.

Президентз ауважив, що Міністерство охорони здоров’я має очолювати фахівець, який компетентно запроваджуватиме реформи у медичній сфері.

«На цій посаді потрібна, по-перше, досвідчена людина. По-друге, людина, яка  розуміє, в якому стані зараз знаходиться українська медицина, людина, здатна згуртувати навколо себе команду й ефективно реформувати систему охорони здоров’я», – зазначив він.

У свою чергу Аніщенко наголосив, що розуміє всю складність завдань, поставлених перед ним, і запевнив,  що докладе всіх зусиль для негайного покращення ситуації у сфері охорони здоров’я.

Зазначимо, що з грудня 2010 року Аніщенко займав посаду першого заступника міністра охорони здоров'я.

Раніше він працював на посаді начальника управління охорони здоров'я Донецької обласної державної адміністрації.

Олександр Аніщенко народився в 1950 році в Краматорську, працював лікарем-педіатром і головним лікарем в міській дитячій лікарні № 5 міста Донецька.

Нагадаємо, Янукович 17 травня звільнив міністра охорони здоров'я Іллю Ємця, який був призначений на цю посаду в грудні 2010 року. За даними джерел «Дзеркала тижня», безпосереднім приводом, після якого міністр охорони здоров’я Ілля Ємець поклав на стіл президента заяву про відставку, стала боротьба за контроль фармринку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.