НОВИНИ

Sea Breeze-2019. В порт Одеси зайшли відразу чотири кораблі НАТО

Зазначається, що вся четвірка відноситься до постійної групі НАТО, що несе бойове чергування в Середземному морі.

В Одеський порт 4 липня зайшли три фрегата і есмінець із групи кораблів Північноатлантичного альянсу, які візьмуть участь в міжнародних навчаннях.

 

Так, першим о 10 годині біля 19 причалу морвокзалу був ошвартований флагман постійної групи SNMG2 канадський фрегат Toronto, за ним зайшов і став біля 18 причалу британський есмінець D37 Duncan.

 

Своєю чергою, близько 11 години до 22 причалу порту пришвартувався турецький фрегат F241 Turgutreis, а в полудень завершено постановку румунського F221 Regele Ferdinand до 23 причалу. Кораблі простоять в Одесі до 8 липня.

 

Крім того,  вся четвірка відноситься до постійної групі НАТО, що несе бойове чергування в Середземному морі.

 

 

До того ж кораблі візьмуть участь в міжнародних навчаннях "Сі Бриз -2019" і будуть діяти у складі багатонаціональних сил. У День флоту, 7 липня, для одеситів організовують екскурсії на канадський фрегат.

 

Нагадаємо, що Російська Федерація вдалася до провокацій та перекрила район площею у 8 тисяч квадратних кілометрів у Чорному морі, де мала бути одна з локацій міжнародних навчань Sea Breeze-2019.

 

Як повідомлялося, 1 липня, в Одесі стартували багатонаціональні військові навчання Sea Breeze - 2019.

 

Цьогоріч у морському компоненті навчань учасники проводитимуть артилерійські стрільби, висадки оглядових груп та займуться вдосконаленням взаємодії спеціальних підрозділів. Також новацією навчань стане відпрацювання річкового елемента на річці Дунай.

 

У маневрах Sea Breeze 2019 візьмуть участь кораблі, авіаційна техніка та військові як країн-членів НАТО, так і їхніх союзників. Першу групу представлятимуть США, Великобританія, Канада, Італія, Туреччина, Польща, Норвегія, Болгарія, Греція, Румунія, Данія, Латвія, Естонія, до другої належать ОАЕ, Швеція, Україна, Молдова, Грузія.

 

Зауважимо, щорічні військові багатонаціональні навчання Sea Breeze проводяться з 1997 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.