НОВИНИ

Глава британської делегації в ПАРЄ розкритикував Францію і Німеччину за повернення Росії

На думку Роджера Гейла, делегати Франції з парламентарями Німеччини та деяких інших країн голосували заради грошей.

Голова британської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Роджер Гейл заявив, що Франція і Німеччина під час голосування за повернення Росії до Асамблеї переслідували свої національні інтереси, і їхня позиція не має нічого спільного з принципами і правами людини. Про це повідомляє "Голос Амеирики".

 

"У випадку Німеччини - це газопровід "Північний потік-2". У випадку партії Макрона "Вперед, Франція!" - це інтереси зняття санкцій, щоб знову продавати їм товари. Це, ймовірно, найбільші причини. Це не має нічого спільного з умовами, в яких живуть люди в Росії, або з ідеями, що вони не матимуть доступу до ЄСПЛ. Це - нісенітниця, тому що фактично вони вже не мають до нього доступу", - зауважив він.

 

Зокрема, на його думку, делегати Франції одностайно з парламентарями Німеччини та деяких інших країн голосували заради грошей, щоб отримати затримані Росією багатомільйонні сплати у бюджет Ради Європи.

 

Водночас Гейл обурився тим, що через кілька хвилин після голосування росіянин Лєпнід Слуцкій, якого не обрали віце-президентом ПАРЄ, заявив, що повернення  РФ - це нібито перший крок міжнародного визнання окупованого Криму частиною РФ.

 

"Це повністю суперечить резолюціям, схваленим Радою Європи", - наголосив Гейл.

 

Нагадаємо, 2 липня голова Верховної Ради Андрій Парубій скасував запрошення для ПАРЄ здійснювати спостереження за достроковими парламентськими виборами в Україні.
 
Згодом президент ПАРЄ Ліліан Морі Паск'є висловила жаль щодо рішення ВРУ відкликати запрошення на спостереження. 3 липня передвиборча делегація ПАРЄ достроково припинила свою роботу в Україні. 

 

Як повідомлялось, 25 червня, ПАРЄ погодилася повернути росіян без жодних санкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.