НОВИНИ

Клімкін повідомив, що Україна у найближчі дні затвердить дії щодо ПАРЄ

Міністр закордонних справ вважає, що Україна повинна тимчасово призупинити свою участь в ПАРЄ.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін, який іде у "політичну відпустку" після конфлікту з президентом, повідомив, що у найближчі дні буде затверджено алгоритм дій України щодо Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це він розповів у інтерв’ю виданню Liga.

 

"Що стосується ПАРЄ, коли я бачу, що там відбувається — це патологія. Ми повинні тимчасово призупинити свою участь в ПАРЄ і подивитися, що буде далі. Ми не повинні кликати їх спостерігати за нашими виборами. Хто ці люди, які будуть вчити нас демократії, як краще робити? Ну, реально — ось ці, чи що, які Росію повернули в ПАРЄ?", - зауважив міністр.

 

Так, за словами Клімкіна, в Київ для консультацій прибув посол в Раді Європи Дмитро Кулеба, і у найближчі дні буде затверджено алгоритм українських дій щодо ПАРЄ.

 

"Але це не означає, що ми повинні назавжди покинути ПАРЄ, інакше Росія там буде робити все, що хоче. Ми не повинні ніде давати Росії спокій", - додав голова МЗС.

 

Нагадаємо, що Парламентська асамблея Ради Європи на своєму засіданні 25 червня  ухвалила резолюцію та внесла зміни до регламенту, що може ускладнити або заблокувати накладання санкцій на російську делегацію та забезпечити її повернення до Асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.