НОВИНИ

Уряд Канади додав Україну до списку країн, куди дозволено продавати канадську зброю

Про це повідомив Зеленський під час прес-конференції у Канаді.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що уряд Канади додав Україну до списку країн, куди дозволено продавати канадську зброю. Про це повідомляє прес-служба президента.

 

"Так, ми просуваємося вперед у дискусіях щодо питання збройної підтримки України. Окрім військової місії, у якій бере участь Канада, ми також додали Україну до списку для закупівлі канадської зброї. І це позитивне рішення", - наголосив Трюдо.

 

Так, за його словами, уже є інвестиції з боку канадських компаній у виробництво боєприпасів в Україні.

 

"І ми продовжимо працювати з Україною для того, щоби вона отримувала ту підтримку, яка їй потрібна з боку Збройних сил Канади. Ми продовжимо операцію UNIFIER, і зробимо все, щоби Україна отримала необхідне обладнання", - додав прем'єр-міністр Канади.

 

"Ми усвідомлюємо, наскільки важливою для України є підтримка в тих проблемах, з якими вона зіштовхується. Особливо, коли йдеться про незаконне вторгнення РФ на територію України. І саме тому ми допомагаємо навчати українську армію, тренувати українських військовослужбовців", - зауважив Трюдо.

 

Крім того, президент України Володимир Зеленський повідомив про досягнення домовленостей щодо постачання бронетехніки.

 

"Я думаю, можемо відверто про це говорити: ми домовилися про постачання бронетехніки і про те, що будемо розвивати співробітництво в цій сфері", - повідомив Зеленський.

 

Зазначається, що він відмовився оприлюднювати деталі.

 

"Давайте ми підпишемо угоду. Упевнений, що це станеться найближчим часом. І тоді поговоримо про цю новину", - сказав він.

 

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський під час спільної прес-конференції з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо заявив, що Україна і Канада планують найближчим часом підписати угоду про молодіжні обміни, яка дасть змогу громадянам двох країн за спрощеною процедурою здійснювати взаємні подорожі з метою навчання та працевлаштування на термін до 1 року.

 

Як повідомлялось, 2 липня у рамках візиту до Канади президент України Володимир Зеленський 2 липня у Торонто зустрівся з міністром закордонних справ цієї країни Христею Фріланд.

 

Раніше президент Зеленський 1-3 липня відвідує з візитом Канаду, де візьме участь у міжнародній Конференції з підтримки реформ в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.