НОВИНИ

Росія не демонструє доброї волі для врегулювання конфлікту на Донбасі - Зеленський

Про це президент сказав під час зустрічі в Канаді із Волкером.

Президент України Володимир Зеленський 3 липня заявив, що Україна повністю підтримує політико-дипломатичний шлях урегулювання конфлікту на Донбасі. Водночас Росія, за його словами, не демонструє доброї волі для врегулювання цього конфлікту.

 

Про це він сказав під час зустрічі зі спецпредставником США з питань України Куртом Волкером, передає прес-служба президента.

 

"Україна повністю підтримує політико-дипломатичний шлях врегулювання конфлікту на Донбасі.Свідченням цього є "перезапуск" роботи українських представників у ТКГ, кроки у напрямку активізації Нормандського формату та розведення сил і засобів у Станиці Луганській. Водночас Росія не демонструє доброї волі для врегулювання конфлікту.", - зауважив глава держави.

 

Також Зеленський нагадав про те, що Росія не підтримала запропоноване Україною "хлібне" перемир’я, тривають обстріли, у тому числі й автомобілів медичної допомоги, а також про те, що на тимчасово окупованій території Донбасу обмежується діяльність СММ ОБСЄ.

 

Крім того,  президент подякував Волкеру "за все, що він особисто і адміністрація президента США Трампа роблять для допомоги Україні".

 

Нагадаємо, що 2 липня у рамках візиту до Канади президент України Володимир Зеленський 2 липня у Торонто зустрівся з міністром закордонних справ цієї країни Христею Фріланд.

 

Як повідомлялося, президент Зеленський 1-3 липня відвідує з візитом Канаду, де візьме участь у міжнародній Конференції з підтримки реформ в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.