НОВИНИ

США і Німеччина відреагували на обстріл санітарного авто на Донбасі

Зазначається, що дії РФ свідчать про повну відсутність поваги до людського життя, міжнародних стандартів і мінських угод.

Тимчасовий повірений у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор заявив про повну відсутність поваги до міжнародних і мінським угодами з боку Росії у зв'язку з обстрілом  санітарного авто поблизу Водяного і закликав російську сторону негайно припинити бойові дії. Про це йдеться у повідомленні прес-служби посольства США в Україні у Facebook.

 

"Напади на медиків, що здійснюються керованими Росією силами, свідчать про повну відсутність поваги до людського життя, міжнародних стандартів і мінських угод. Ми закликаємо Росію і сили, які вона підтримує, негайно припинити бойові дії, захистити цивільних осіб і персонал гуманітарних організацій, відвести озброєння та збройні сили", - зауважив він.

 

 

Водночас у МЗС Німеччини також гостро засудили обстріл автомобіля медичної допомоги.

 

"Той, хто у воєнному конфлікті цілиться в медичних працівників, чинить не по-людськи та порушує елементарні принципи гуманітарного міжнародного права. Це повністю суперечить тим конструктивним внескам, необхідним зараз у Мінському процесі для деескалації. Останні місяці відзначалися багатьма порушеннями режиму тиші й боями у відомих гарячих точках уздовж лінії зіткнення, що призвело до великої кількості військових і цивільних жертв.", - йдеться у повідомленні.

 

 

Нагадаємо, що 1 липня близько 10.50, під час виконання військовими медиками ООС завдань з евакуації пораненого в районі населеного пункту Водяне, російськими окупантами було обстріляно автомобіль одного з підрозділів Об'єднаних сил. Бойовики поцілили у автомобіль "Хаммер" з ПТКР. 

 

Як повідомлялось, внаслідок обстрілу санітарного автомобіля під Водяним загинули старший матрос Сергій Майборода і сержант Ірина Шевченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.