НОВИНИ

Канада відреагувала на рішення ПАРЄ щодо Росії

Канадське МЗС заявило, що країни мають продовжувати покладати на РФ відповідальність за її порушення міжнародного права і територіальної цілісності України.

Канада стурбована рішенням Парламентської асамблеї Ради Європи відновити право голосу для російської делегації без жодніх обмежень. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Канада стурбована рішенням Парламентської асамблеї Ради Європи безумовно відновити право голосу для Росії. Ми повинні продовжувати покладати на Росію відповідальність за її порушення міжнародного права і суверенітету та територіальної цілісності України", - зазначається у повідомленні.

 

 

 

 

Нагадаємо, 26 червня ПАРЄ  ухвалила рішення про підтвердження повноважень російської делегації без жодних обмежень. Зокрема, ща таке рішення проголосували 116 депутатів, 52 - проти, 15 утрималися.  

 
25 червня українська делегація заблокувала автоматичне обрання  Слуцького віце-президентом ПАРЄ. Так, за процедурою, висунуті національними делегаціями кандидати вступають на посаду автоматично, без голосування.  Своєю чергою, якщо кандидатура має заперечення від щонайменше 20 делегатів, тоді призначається таємне голосування.
 

У ніч на 26 червня профільні комітети ПАРЄ, що розглядали питання повноважень делегації РФ, ухвалили рекомендацію підтвердити їх без мінімальних санкцій.

 

Раніше стало відомо, що, у середу, 26 червня,  розгляне оскарження повноважень російської делегації.

 

Як повідомлялось, Парламентська асамблея Ради Європи на своєму засіданні 25 червня  ухвалила резолюцію та внесла зміни до регламенту, що може ускладнити або заблокувати накладання санкцій на російську делегацію та забезпечити її повернення до Асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань.

 

Резолюцію після дебатів, які тривали майже дев'ять годин, підтримали 118 делегатів, 62 були проти та 10 утрималися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.